kompetencje

kreatywność

Nieustannie się rozwijamy czerpiąc inspirację z otoczenia, obserwujemy nowe style, kierunki i trendy ale przede wszystkim staramy się wytaczać i podążać własnymi ścieżkami.

Zawsze podnosimy jeszcze wyżej poprzeczkę, oferujemy nowe rozwiązania, tak by nasze projekty zaskakiwały, były niebanalne i rozpoznawalne.

profesjonalizm

Nie tylko przykładamy uwagę do każdego elementu współpracy z klientem ale słuchamy potrzeb i zawsze staramy się doradzić i zaproponować alternatywne możliwość.
Bardzo dużą uwagę przykładamy do dobrych cen proporcjonalnych do jakości usług i produktów oraz efektów realizowanych działań reklamowych.
Najważniejsze jest dla nas zaufanie i atmosfera współpracy z naszymi klientami, długoletnia kooperacja i pozytywne opinie w referencjach są tego przykładem.

elastyczność

Gwarancja natychmiastowego reagowania na potrzeby klienta i realizowanie projektów w trybie ekspresowym z dbałością o jakość. To cecha, która wiele mówi o sile naszego zespołu.

To nieustannie zmieniające się potrzeby i trendy rynkowe wymagają od nas ogromnej elastyczności i gotowości na zmiany. Staramy dopasować się nie tylko do napiętych terminów ale również budżetu.

wiedza

Know-how naszej firmy to nie tylko wiedza teoretyczna.

To przede wszystkim doświadczenie, znajomość rynku reklamy i nowych mediów, to długoletnia współpraca z firmami z wielu branż, drukarniami, producentami gadżetów, wypracowane kanały dystrybucji, sprawdzone modele reklamowe i sprzedażowe.

To wiedza jak dotrzeć bezpośrednio do klientów i odnieść sukces!

skuteczność

Każda nasza kreacja, strona www czy działania reklamowe, są konsekwentnie realizowane i zoptymalizowane pod kątem indywidualnych potrzeb klienta i ustalonej strategii marketingowej.

Osiągamy wszystkie założone cele dobierając efektywne i sprawdzone rozwiązania aktywnie reagując na potrzeby odbiorców, wierząc że tylko oryginalny i niebanalny przekaz zostanie zapamiętany.

Realizujemy strategie osiągając deklarowane efekty w określonym czasie.

doświadczenie

kilkunastoletnie doświadczenie w branży to:

  • setki terminowo zrealizowanych projektów graficznych
  • miliony wizytówek
  • dziesiątki zaprojektowanych logo
    i identyfikacji wizualnych,
  • dziesiątki kilogramów zadrukowanego papieru,
  • sterty kubków,
  • i pełne torby innych gadżetów reklamowych
nasza wiedza i zaangażowanie, są do Twojej dyspozycji.